
Donuts 8 products
-
Waffles
- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
Sold Out -
The Simple Box
- Regular price
- $34.00
- Regular price
-
$37.00 - Sale price
- $34.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $34.00
- Regular price
-
$37.00 - Sale price
- $34.00
- Unit price
- per
Sold Out -
The Sprinkle Box
- Regular price
- $42.00
- Regular price
-
- Sale price
- $42.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $42.00
- Regular price
-
- Sale price
- $42.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Bagels
- Regular price
- $16.00
- Regular price
-
- Sale price
- $16.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $16.00
- Regular price
-
- Sale price
- $16.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Gluten-Free Loaf
- Regular price
- From $11.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $11.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
- Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Pretzel Buns
- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Cinnamon Roll 4 Pack
- Regular price
- $18.00
- Regular price
-
- Sale price
- $18.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $18.00
- Regular price
-
- Sale price
- $18.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Churro Box
- Regular price
- $50.00
- Regular price
-
- Sale price
- $50.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $50.00
- Regular price
-
- Sale price
- $50.00
- Unit price
- per
Sold Out
A La Carte 14 products
A La Carte
(Not Available For Pickup)
-
Blackberry Lime
- Regular price
- $3.00
- Regular price
-
- Sale price
- $3.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $3.00
- Regular price
-
- Sale price
- $3.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Spiced Chai 🫖
- Regular price
- $3.00
- Regular price
-
- Sale price
- $3.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $3.00
- Regular price
-
- Sale price
- $3.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Raspberry
- Regular price
- $3.00
- Regular price
-
- Sale price
- $3.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $3.00
- Regular price
-
- Sale price
- $3.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Maple Glazed
- Regular price
- $3.00
- Regular price
-
- Sale price
- $3.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $3.00
- Regular price
-
- Sale price
- $3.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Chocolate Glazed
- Regular price
- $3.25
- Regular price
-
- Sale price
- $3.25
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $3.25
- Regular price
-
- Sale price
- $3.25
- Unit price
- per
Sold Out -
Strawberry 🍓
- Regular price
- $3.00
- Regular price
-
- Sale price
- $3.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $3.00
- Regular price
-
- Sale price
- $3.00
- Unit price
- per
Sold Out
Showing 6 of 14 products on A La Carte collection

BEST PRACTICES
To maximize shelf life, store products in a cool area, away from sunlight.
Bread: Our bread keeps great with a kitchen towel draped on top. If you would like to freeze your bread to maximize it's life, we recommend purchasing the sliced version. Reheating those slices is simple. Pull slices from the freezer and toast to your liking. Enjoy!
Donuts: Keep the donuts enclosed at all times, unless you're taking a moment to treat yourself. If you would like to freeze your donuts, freeze them in a freezer safe container or bag, side by side. As you pull a donut from the freezer, we recommend reheating on a microwave safe plate for 20-30 seconds, depending on microwave strength. Enjoy!